По-русски      Latviski     
Pakalpojumi un cenas
Svarīgi!
FAQ
Interesanti
Eļļas
Kontakti

Ajurveda Akcija Pakalpojumi Galva Cellulits Eļļas Kājas Medus Mugura Doši Dāvana Galvassāpes Vata Pitta Kapha

Pakalpojumi un cenas : Klasiskā masāža


Klasiskā masāžair ieteicama visiem veseliem cilvēkiem. Masāža veiksmīgi tiek pielietota visos medicīnas rehabilitācijas etapos kompleksajā ārstēšanā kopā ar fizioterapiju un ārstniecisko fizkultūru. 

Masāža vienlaicīgi un tieši iedarbojas uz trīs cilvēku organisma sistēmām: asinsrites sistēmu, nervu un limfātisko sistēmām. Liekas, iedarbojoties, tikai uz ādu un muskulatūru, masāža patiesībā tiek nodota visai organiska asinsvadu sistēmai.   

Masāža spēj apstādināt priekšlaicīgu novecošanos, izlīdzināt grumbas un atgriezt kustīgumu locītavām. Tā izlīdzina ādu, nostiprina nervus, imūnu sistēmu, kā arī palīdz ķermenim saglabāt pienācīgu formu un lokanību. Kā ārstnieciskais līdzeklis, masāža tiek pielietota pie neirastēnijas, migrēnas, bezmiega, artrīta. Masāža palielina asins šūnu un antivielu ražošanu, ar to palielinot organisma iespējas cīņā ar vīrusa infekcijām. Pie tam, pateicoties masāžai, cilvēkam ir vieglāk adoptēties pie straujām temperatūras un atmosfēras spiediena pārmaiņām, kā arī pie citām nelabvēlīgām pārmaiņām apkārtējā vidē. Masāžas maksimālās efektivitātes atslēgas nosacījumiir tā regularitāte. Harišs Džohari.